PROJEKT DOMU HomeKONCEPT 65 DL Nr referencyjny: DJ47005

Opis projektu HomeKONCEPT 65 DL

HomeKONCEPT 65 DL to bardzo interesujący dom rekreacyjny dla miłośników wypoczynku za miastem. Ciekawe rozwiązania architektoniczne oraz przemyślany układ funkcjonalny gwarantują, że budynek będzie doskonale prezentował się zarówno nad jeziorem, w górach czy nad brzegiem morza. Od strony południowej zaprojektowano duże, dwukondygnacyjne przeszklenie pozwalające delektować się pięknymi widokami zarówno z salonu, jak również z położonych na poddaszu sypialni. Białe, ozdobne belkowanie otaczające całą bryłę podkreśla nowoczesny charakter budynku. Częściowo zadaszony taras zachęca domowników i gości do spędzania każdej chwili na zewnątrz, nawet w czasie deszczowej aury. Kamienna elewacja idealnie wpasowuje nowoczesną, minimalistyczną bryłę w otaczający krajobraz.

Wnętrze domu rekreacyjnego HomeKONCEPT 65 DL zostało zaaranżowane na dwóch poziomach. Strefa dzienna na parterze zachwyca otwartą przestrzenią, z której roztacza się piękny widok na najbliższe otoczenie. Zlokalizowano tutaj aneks kuchenny z jadalnią oraz część wypoczynkową z wygodną kanapą, kominkiem i kinem domowym. Przedłużeniem salonu jest dodatkowa strefa odpoczynku zaprojektowana na poddaszu. Do dyspozycji mieszkańców są dwie sypialnie małżeńskie oraz łazienka z prysznicem. Wygodne przechowywanie sprzętów ogrodniczych ułatwia pomieszczenie gospodarcze z osobnym wyjściem na zewnątrz.

Jeżeli szukacie Państwo niewielkiego, atrakcyjnego i nowoczesnego domu rekreacyjnego – zapraszamy do obejrzenia naszej propozycji. Dostępna jest również wersja projektu z antresolą HomeKONCEPT 65 A DL oraz budynki rekreacyjne o większym metrażu: HomeKONCEPT 66 oraz HomeKONCEPT 67.

Technologia

Fundamenty: tradycyjne - na ławach fundamentowych. Ściany: dwuwarstwowe - pustak ceramiczny 25 cm + styropian 14 cm. Strop: konstrukcja stalowa dach tradycyjna więźba dachowa pokryta dachówką ceramiczną lub cementową. Elewacja: tynk silikonowy połączony z kamieniem naturalnym . Ogrzewanie: elektryczne, wspomagane poprzez kominek (istnieje możliwość ogrzewania gazowego. Wentylacja grawitacyjna.

Styl

nowoczesny

Szacunkowy koszt realizacji

 • Stanu surowego 97 910,88 zł
 • Stanu deweloperskiego 179 065,20 zł

Ceny netto, systemem zleconym, stan na III kwartał 2020 r.

Bartosz

Projekty DOMO

Bartosz

Obsługa podczas procesu projektowego oraz formalnościach urzędowych prowadzących do pozwolenia na budowę  

DOMO.com.pl

Spełnimy Twoje marzenie
o tym domu!

Parter 140.98m2

 • Komunikacja 5.39 m2
 • Łazienka 3.25 m2
 • Kuchnia 4.80 m2
 • Salon 23.20 m2
 • Pomieszczenie gosp. 4.27 m2
 • Taras 100.07 m2

Poddasze 33.40m2

 • Komunikacja 14.02 m2
 • Sypialnia 9.78 m2
 • Sypialnia 9.60 m2

Podobne projekty

HomeKONCEPT 65

3 500,00 zł

Powierzchnia: 72.67m2

Parter + Poddasze

Projekty domów z poddaszem, Projekty małych domów, Projekty domów nowoczesnych, Projekty domów tanich w budowie, Projekty domów na wąską działkę

KA113S

1 warianty
3 549,00 zł

Powierzchnia: 93.08m2

Parter + Poddasze

Projekty domów z poddaszem, Projekty małych domów, Projekty domów nowoczesnych, Projekty zabudowa bliźniacza, Projekty domów na wąską działkę