Strona główna / Projekty domów

Projekt domu MD-16

Opis projektu Projekt MD-16

Projekt dom jednorodzinnego o pow. użytkowej łącznie z garażem ok.170m2 (bez garażu ok.140m2) który zapewni spokój i komfortowy wypoczynek w kontakcie z naturą w nowoczesnej oprawie architektonicznej. Dom zaprojektowano jak piętrowy na planie prostokąta z dostawionym garażem oraz tarasem na dachu. Dom posiada podział na część dzienną z pokojem dziennym, obszerną kuchnią wraz z jadalnią, pom. technicznym /kotłownią, wiatrołapem, korytarzem - zlokalizowane na parterze. Na uwagę zasługuje układ funkcjonalny parteru tj.: -wyodrębnienie w części p・łnocnej (przy wejściu i wjeździe do garażu) obszernej kuchni z wyspą oraz stołem jadalnym dla integracji rodziny podczas wsp・lnych posiłk・w. -wyodrębnienie w części południowej i odizolowanego od zgiełku kuchni i jadalni pokoju dziennego (strefy relaksu b rozrywki) - otwartego na ogr・d. Do garażu dostawiono kotłownie. Kotłownia połączona jest z pom. gospodarczym (dostępnym od wewnątrz i od zewnątrz, przeznaczonym na osprzęt garażowy i ogrodowy). Dodatkowo pomieszczenie gospodarcze w części wykorzystano jako spiżarnie połączaną z kuchnią. Garaż zaprojektowano jako wygodny 2 stanowiskowy z możliwością przechowywania rzeczy w obszernym pomieszczeniu kotłowni. Część nocną z 3 sypialniami oraz łazienką zlokalizowano na piętrze. Z sypialni rodzic・w przewidziano wyjście na obszerny taras pozostałe sypialnie zaopatrzono w balkon zlokalizowany w obrębie strefy tarasowej. Na szczeg・lną uwagę zasługuje zr・wnoważona minimalistyczna stylistyka elewacji domu w związku z powyższym bryła domu posiada bardzo nowoczesny charakter. Na szczegolną uwagę zasługuje zadaszony i oświetlony taras ogrodowy zapewniający swobodny dostęp z pokoju dziennego. Zapewniono bezpośredni dostęp z ogrodu do pomieszczenia gospodarczego. Przedmiotowy dom zaspokoi nawet najwybredniejszych miłośnik・w rodzinnego relaksu w otoczeniu przydomowym.

Technologia

Fundamenty- żelbetowe. Ściany – dwuwarstwowe: bloczki porotherm 19 cm + docieplenie 15-18cm; strop – gęstożebrowy (na fragmencie żelbetowy); pokrycie dachu memebrana epdm. Ściany działowe – szkieletowe. Drzwi tarasowe oraz balkonowe o podwyższonej izolacyjności akustycznej.

Szacunkowy koszt realizacji

  • stanu surowego 209 450 zł

  • stanu deweloperskiego 380 150 zł

Ceny netto, systemem zleconym, stan na II kwartał 2018 r.

U nas możesz wykonać adaptację projektu do działki

Specjalnie dla klientów serwisu DOMO zniżka na adaptację w wysokości 200 zł.

Dowiedz się więcej na temat adaptacji.

Dodatkowo oprócz adapacji projektu zajmujemy się załatwianiem usług formalno-prawnych niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę.
Zapytaj doradcę o szczegóły

Kontakt kom

530-234-262


Biuro jest czynne: Pon-pt: 9:00 - 17:00
Konsultant dyżurny: Pon-pt: 17:00 - 19:00 Sob-niedz: 10:00 - 14:00

projekty@domo.com.pl

dołącz plik
Podaj kod z obrazka
proszę czekać... wysyłanie...

U nas możesz wykonać adaptację projektu do działki. Specjalnie dla klientów serwisu DOMO zniżka na adaptację w wysokości 200 zł. Dodatkowo oprócz adapacji projektu zajmujemy się załatwianiem usług formalno-prawnych niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę. Zapytaj doradcę o szczegóły

Kontakt

(22) 299 11 06Kontakt kom

530-234-262


Biuro jest czynne: Pon-pt: 9:00 - 17:00
Konsultant dyżurny: Pon-pt: 17:00 - 19:00 Sob-niedz: 10:00 - 14:00

projekty@domo.com.pl

Podaj kod z obrazka
proszę czekać... wysyłanie...
Podoba Ci się ten projekt? Pokaż go innym - kliknij "lubię to"!