Strona główna / Projekty domów

Projekt domu Diona

Opis projektu Projekt Diona

Projekt domu z dachem dwuspadowym, z poddaszem użytkowym dla 5-osobowej rodziny. Prosta bryła budynku na planie prostokąta, pozwala na usytuowanie budynku na niezbyt szerokiej działce. Wnętrze budynku, zaprojektowano niezwykle praktycznie i ekonomicznie z jedną ścianą konstrukcyjną. 

Na uwagę zasługuje również duże pomieszczenie techniczne z dostępem z zewnątrz budynku. To idealne rozwiązanie dla osób planujących ogrzewanie budynku paliwem stałym. Prostą bryłę budynku urozmaicają nowoczesne okładziny elewacyjne i minimalistyczne w stylu balustrady. Interesującym rozwiązaniem na zewnątrz budynku jest imponujących rozmiarów, niezwykle praktyczny- narożny taras. Na parterze budynku znajduje się sień wejściowa z miejscem na szafę ubraniową, następnie przestronny hall wejściowy prowadzi wprost do części dziennej budynku. Zaprojektowana kuchnia w zależności od potrzeb może być otwarta lub zamknięta. Bezpośrednio przy kuchni znajduje się słoneczna jadalnia z dużym przeszkleniem, a dalej miejsce do wypoczynku wraz z kominkiem. Usytuowanie kominka tuż przy zewnętrznej ścianie ogrodowej pozwala miłośnikom grillowania na jego rozbudowanie, aranżując jednocześnie miejsce weekendowego relaksu. W pozostałej części parteru jest również łazienka i gabinet do pracy, który w razie potrzeby może być pokojem gościnnym. Na poddaszu zaś zaprojektowano trzy wygodne sypialnie w tym jedną dla rodziców, dużą łazienkę z możliwością wyjścia na balkon oraz dodatkowo dwa mniejsze pomieszczenia z przeznaczeniem na garderobę i pralnię z suszarnią. Konstrukcja budynku, zakłada typowe rozwiązania techniczne i materiałowe, dzięki czemu koszty budowy będą niższe. Zaproponowane rozwiązania materiałowe takie jak Ytong, Silka zapewnią, że dom będzie energooszczędny. Dostępna jest również wersja projektu z garażem (projekt Diona BIS).

Technologia

Ściany zewnętrzne i wewnętrzne nośne z betonu komórkowego (24cm), docieplone (15cm). Ścianki wewnętrze działowe na parterze z bloczków, na poddaszu z płyt GK bądź z bloczków. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Strop gęstożebrowy Teriva. Wszystkie technologie można zmienić na etapie adaptacji. Wykończenie: Elewacje wykończone tynkiem mineralnym malowanym farbą silikatową. Tynki wewnętrzne gipsowe lub cementowo-wapienne. Dachówka cementowa lub ceramiczna. Stolarka okienna drewniana lub PCV.

Szacunkowy koszt realizacji

  • stanu surowego 201 070 zł

  • stanu deweloperskiego 367 720 zł

Ceny netto, systemem zleconym, stan na II kwartał 2018 r.

U nas możesz wykonać adaptację projektu do działki

Specjalnie dla klientów serwisu DOMO zniżka na adaptację w wysokości 200 zł.

Dowiedz się więcej na temat adaptacji.

Dodatkowo oprócz adapacji projektu zajmujemy się załatwianiem usług formalno-prawnych niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę.
Zapytaj doradcę o szczegóły

Kontakt kom

530-234-262


Biuro jest czynne: Pon-pt: 9:00 - 17:00
Konsultant dyżurny: Pon-pt: 17:00 - 19:00 Sob-niedz: 10:00 - 14:00

projekty@domo.com.pl

dołącz plik
Podaj kod z obrazka
proszę czekać... wysyłanie...

U nas możesz wykonać adaptację projektu do działki. Specjalnie dla klientów serwisu DOMO zniżka na adaptację w wysokości 200 zł. Dodatkowo oprócz adapacji projektu zajmujemy się załatwianiem usług formalno-prawnych niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę. Zapytaj doradcę o szczegóły

Kontakt

(22) 299 11 06Kontakt kom

530-234-262


Biuro jest czynne: Pon-pt: 9:00 - 17:00
Konsultant dyżurny: Pon-pt: 17:00 - 19:00 Sob-niedz: 10:00 - 14:00

projekty@domo.com.pl

Podaj kod z obrazka
proszę czekać... wysyłanie...
Podoba Ci się ten projekt? Pokaż go innym - kliknij "lubię to"!