O nas

Planujesz budowę domu?

Szukasz odpowiedniego projektu dla Ciebie i Twojej Rodziny? Chcesz dowiedzieć się jak wyglądają formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę?

SERWIS DOMO.COM.PL JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Dla Inwestorów poszukujących idealnego projektu domu przygotowaliśmy zaawansowaną wyszukiwarkę projektów. Duża liczba parametrów (np. oczekiwana powierzchnia budynku, ilość miejsc postojowych w garażu czy też kąt nachylenia połaci dachowych) gwarantuje, że w szybki i łatwy sposób znajdziesz projekt, którego szukasz. Pomocą w dokonaniu wyboru służą nasi profesjonalni doradcy, którzy odpowiedzą na każde pytanie i przedstawią ofertę dostosowaną do Twoich kryteriów.

Posiadamy bazę kilkunastu tysięcy gotowych projektów, spośród których na pewno znajdziesz ten jedyny- na miarę swoich oczekiwań. Aby jeszcze lepiej dopasować go do Twoich potrzeb istnieje możliwość wprowadzenia zmian do projektu - więcej na ten temat przeczytasz w zakładce “adaptacja projektu i zmiany”. Możesz również skontaktować się bezpośrednio z naszym architektem i porozmawiać o adaptacji projektu oraz formalnościach wymaganych przez urząd, by móc złożyć wniosek o pozwolenie na budowę/zgłoszenie budowy. Nasi doświadczeni specjaliści z branży budowlanej doradzą, w jaki sposób oszczędzić czas związany z uzyskaniem niezbędnych dokumentów oraz udzielą fachowej porady w zakresie doboru odpowiednich materiałów budowlanych i rozwiązań instalacyjnych.

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego pozostajemy do dyspozycji przez całą dobę - każde zapytanie traktujemy priorytetowo i odpowiadamy w najkrótszym możliwym terminie. Także sam proces zakupu projektu trwa tylko kilka chwil, bez konieczności wychodzenia z domu. Proces złożenia zamówienia przedstawiliśmy w zakładce ,,jak zamówić projekt domu”. Do każdego zamówionego projektu dodajemy niepowtarzalny pakiet startowy pomocny na etapie budowy wymarzonego domu.

Jednym z naszych największych atutów jest kompleksowość świadczonych przez nas usług. Oferujemy nie tylko pomoc w wyborze odpowiedniego projektu, ale również jego adaptację do warunków miejscowych, uzyskanie w imieniu Klienta wszelkich wymaganych prawem dokumentów, aż w końcu wieloetapową budowę domu w oczekiwanym przez Inwestora standardzie. Jesteśmy jednocześnie jedną z największych w Polsce firm budowlanych z bogatym zapleczem technicznym, personalnym oraz wieloletnim doświadczeniem w realizacji domów jednorodzinnych. Naszym Klientom proponujemy bezpłatną wycenę budowy domu oraz specjalne pakiety promocyjne, oferując pełną obsługę inwestycji.

Zaufało nam już tysiące osób z całej Polski.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów i spełnij z nami marzenia o własnym domu!

Nasz zespół