Nasi klienci o nas

Witam Pani Paulino, informuję że w dniu wczorajszym otrzymałam przesyłkę od kuriera z wcześniej zamówionym projektem. Chciałabym Pani jeszcze raz bardzo podziękować za sprawne i profesjonalne załatwienie oraz pomoc w zrealizowaniu tego zamówienia. Może Pani przekazać swojemu szefowi, że otrzymałam projekt w terminie, na który się umówiliśmy z pełnym pakietem i gratisami. Mogę z całą pewnością polecić Państwa portal internetowy i profesjonalną obsługę zatrunionych w nim doradców.

Życzę dalszych sukcesów i kolejnych zadowolonych klientów.
Serdecznie pozdrawiam, 
Anita Bonk


Z całkowitą szczerością polecam współpracę z firmą DOMO, zwłaszcza z przemiłą, sympatyczną i jednocześnie kompetentną, panią Pauliną Bartosik, która rzetelnie sprawdzała dla mnie wyceny projektów, które mnie interesowały, by ostatecznie dobrnąć do szczęśliwego finału - i to jeszcze z rabatem. Serdecznie dziękuję i jeszcze raz polecam wszystkim !!!

                                                                                                                                     Jarek G.


Zachęcam do zakupu projektu w Domo.com.pl, naprawdę warto skontaktować się przed zakupem projektu z przedstawicielami tej firmy:)! Ja uzyskałam profesjonalną pomoc i porady, które naprawdę rozjaśniły mi wiele kwestii. Przemiła obsługa, szybki kontakt i poczucie, że ktoś naprawdę chce pomóc:) 

                                                                                                                                     Katarzyna Dziękuję bardzo za możliwość wyboru i kupno gotowego projektu domu. Etap wyboru do momentu kupna był bardzo długi w czasie i często zmieniany z uwagi na wymiary działki, które zamierzałem zakupić. Dokonując wyboru projektu z Waszych zbiorów bardzo pomocna i życzliwa była mi Pani  Paulina  Bartosik, której bardzo-bardzo dziękuję. Informacje, które mi udzielała czyniła to szybko i bezproblemowo każda prośba dot. projektu była spełniona a Jej sposób rozmowy i zrozumienie moich próśb utwierdzały mnie, że wybrałem dobre miejsce na zakup projektu. Dziękuję za to wszystko Pani Paulinie Bartosik a także całemu zespołowi DOMO wszystkiego najlepszego w pracy i życiu osobistym.

                                                                                                                                      Piotr OlczakSerdecznie polecam biuro projektowe DOMO. Posiadają bardzo szeroką ofertę projektów w bardzo atrakcyjnych cenach. Bardzo miły i szybki kontakt ze strony biura oraz błyskawiczna wysyłka projektu. Sprawdziłam kilka biur i przed zakupem projektu i to było zdecydowanie najlepsze.

Marta Głowicka


 

Italia e Polonia non sono poi così lontane se, per noi attualmente residenti a Milano, è bastato internet, qualche telefonata e un solo incontro a Varsavia per definire la realizzazione di un progetto che riteniamo altamente positivo per le nostre esigenze future. Esigenze che prevedono il transferimento in tempi brevi in terra di Polonia.
E tutto questo grazie alla professionalità è capacità di interazione con i possibili clienti da parte della DOMO.
Ci ha pensato l'architetto Aneta ad ascolatarci con tanta pazienza e bravura, a valutare i cambiamenti al progetto da noi proposto e a predisporre quelle soluzioni che ci permatteranno di avere la casa che abbiamo sempre sognato.
Un livello cosi alto di professionalità e competenza specifica è difficilmente riscontrabile anche in Italia e noi ci riteniamo fortunati ad averlo trovato nella DOMO.


Włochy i Polska nie są aż tak dalekie, jeśli dla nas, aktualnie zamieszkałych w Mediolanie, wystarczył internet, kilka rozmów telefonicznych i tylko jedno spotkanie w Warszawie, aby określić realizację jednego projektu, który uważamy bardzo dobry dla naszych przyszłych potrzeb. Potrzeby, które przewidują przeniesienie się w najbliższym czasie na polską ziemię.
To wszystko dzięki profesjonalności i zdolności do współdziałania z potencjalnymi klientami przez DOMO.
Tam już pomyślała Pani architekt Aneta o wysłuchaniu nas z wielką cierpliwością i z umiejętnością oceniła zmiany w projekcie zaproponowane przez nas i o wprowadzeniu takich rozwiązań, które nam pozwolą mieć dom o jakim zawsze marzyliśmy.
Tak wysoki poziom zawodowy i wiedzy specjalistycznej jest trudno znaleźć nawet we Włoszech i my czujemy się szczęśliwi, że go znaleźliśmy w DOMO.

Gian Piero i Maria Dorota - Milano


 

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z domo.com.pl. Mili i rzetelni konsultanci, na każde moje pytanie potrafili udzielić mi wyczerpujących informacji. Projekt domu idealnie dobrany do potrzeb moich i mojej rodziny. Gorąco polecam tą firmę.

Krzysztof Mech


 

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z domo.com.pl. Wybrałem tą firmę spośród kilku, z którymi nawiązaliśmy kontakt. domo.com.pl. okazała się firmą bardzo profesjonalną i skierowaną na klienta. Rzetelna i profesjonalna obsługa. Bardzo dobry kontakt i relacje z klientem zwłaszcza gorące podziękowanie dla Pani Anety która pomimo wielu pytań i zmian projektowych potrafiła dokładnie i z wielką uprzejmością wytłumaczyć nam kolejne etapy projektowe pomimo że wszystkie formalności załatwiane były drogą telefoniczną na odległość .Przesyłka natychmiastowa , możliwość negocjacji cenowej ... Gorąco polecam!!

Piotr Bartkowiak, Poznań


 

Zastanawiałem sie nad wyborem projektu... i znalazłem jedyny niepowtarzalny... Projekt ze strony DOMO szybko zamówiłem przyszedł expresową wysyłką i teraz czeka mnie dużo pracy na budowie. Polecam wszystkim zainteresowanym zakupem projektu swojego wymarzonego domku. Ja wracam do pracy

Dariusz Janion


 

Polecam zakup projektu domu właśnie w DOMO, gdyż spotkałem się tutaj z bardzo dobrym kontaktem, dbają o klienta, informują o statusie wysyłki, a przede wszystkim było taniej niż gdzie indziej, a to za sprawą bonu o wartości 150zł jaki dodali do projektu. Szczerze polecam.

Pozdrawiam,
Artur Sieńko


 

Poszukiwałam w internecie projektów małych domów drewnianych, ale z możliwością przekształcenia na domek całoroczny. Znalazłam na stronie waszej firmy interesujący mnie projekt "Szyper 6". Skontaktowałam się z firmą na podany na stronie numer telefonu i nie ukrywam, że od tego momentu kontakt z konsultantem to była czysta przyjemność, a przede wszystkim fachowa porada. Z profesjoinalizmem, ale równocześnie ze zrozumieniem dla laika, jakim jestem w dziedzinie budownictwa, zostały mi wytłumaczone gnębiące mnie problemy typu: adaptacja projektu do celów budowlanych zgodna z planem zagospodarowania przestrzennego. Jasno wytłumaczono mi również problem z dostosowaniem fundamentów do podłoża, na którym stanie dom. Obsługa i szybkość, z jaką otrzymałam zamówiony projekt był potwierdzeniem, że w firmie pracują ludzie znający swój fach i dbający o klienta. Prezent w postaci bonu na 100zł też był miłym akcentem. Gdybym swój dom budowała w okolicach Warszawy na pewno sorzystałabym z usług firmy do celów adaptacyjnych. Mogę polecić innym klientom Waszą firmę.

Dziękuję za współpracę i życzę wszystkim Pracownikom Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2013

Z poważaniem,
Barbara Krukowska


 

Wybierając projekt przyszłego domu wysłałem zapytanie do kilku firm. DOMO odpowiedziało pierwsze. Jako jedna z niewielu firm, które się ze mną skontaktowały, udzielali rzetelnych i wiarygodnych informacji. Odbiór projektu osobisty. Również dobra obsługa posprzedażowa. Konieczne okazało się pozyskanie charakterystyki energetycznej juz po kupnie projektu. Załatwili szybko i bezproblemowo. Z czystym sumieniem mogę polecić bo sprawdziłem na własnej skórze.

Pozdrawiam,
Dariusz Klar


 

Współpraca z firmą DOMO i z Panią Anetą to czysta przyjemność. Szybka realizacja zamówienia i profesjonalna obsługa. Zakupiłem projekt o nazwie Z7 35 i jestem w drodze do uzyskania pozwolenia na budowę. Zapraszam na stronę, na której opisuję wszystko: http://forum.muratordom.pl/blog.php?170874

Pozdrawiam,
Rafał Cieniewicz


 

W sierpniu 2012r. zakupiłem przez serwis domo.com.pl projekt Karmel 3 autorstwa biura projektowego ARCHETYP z Białegostoku. Od zakupu do otrzymania projektu wszystko przebiegło bez zakłóceń. Po konsultacjach z architektem adaptacyjnym zdecydowaliśmy z żoną, że wygodniejsza dla nas będzie wersja lustrzana tego projektu i postanowiliśmy go wymienić. Oczywiście z tym też nie było problemu. Pani Aneta wykazała się znajomością zagadnień formalnych oraz wiedzą i fachowością, co było pomocne przy podjęciu ostatecznej decyzji, co do trafności wybranego projektu. Polecam skorzystanie z tego serwisu gdyż charakteryzuje się starannością i terminowością.

Pozdrawiam,
Krzysztof Dąbrowski


 

Chciałem podzielić się opinią na temat portalu domo.com.pl . Moim zdaniem jest to firma, w której pracują profesjonaliści i ludzie, którzy na prawdę wiedzą jak zaopiekować się swoim klientem. Rzadko można spotkać się z taką obsługą klienta, pełna profeska, a i realizacja zamówienia nastąpiła szybciej niż było to początkowo zakładane. Gorąco polecam firmę i dziękuję za pomoc.

Hubert Chajewski


 

Pragnę bardzo serdecznie podziękowac za miłą i rzeczową współpracę. Jestem bardzo zadowolony z państwa usług. Zamawiając projekt domu w Państwa firmie, spotkałem się z miłą i fachową obsługą, projekt oraz wszystkie gratisy, jakie oferuje firma "Domo", otrzymałem zgodnie z obietnicą i w wyznaczonym terminie. Polecam wszystkim biuro projektów "Domo" jako firmę rzetelną i uczciwą.

Pozdrawiam!
Mieczysław Krzyśko

 

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z domo.com.pl. Wybrałem tą firmę spośród kilku, z którymi nawiązaliśmy kontakt. domo.com.pl okazała się firmą bardzo profesjonalną i skierowaną na klienta. Rzetelna i profesjonalna obsługa. Bardzo dobry kontakt i relacje z klientem - także na dużą odległość. Gorąco polecam!!

Dziękuję i pozdrawiam.
Grzegorz Barański


 

Witamy wszystkich gości odwiedzających stronę www.domo.com.pl. Jesteśmy klientami którzy skorzystali z usług tej firmy. Wszyscy w tej branży oferują to samo, czyli gotowy projekt w czterech egzemplarzach, lecz nie wszyscy dodają do tego fachową, a zarazem miłą obsługę. Wszystkim zainteresowanym zakupem projektu polecamy skorzystanie z usług powyższej firmy.

Pozdrawiamy,
Joanna i Jarosław Żukowscy


 

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi firmy DOMO. Współpraca z Firmą okazała się w pełni satysfakcjonująca. Sprzedaż, dostawa projektu, przebiegło szybko i sprawnie, widać było w działaniach firmy pełen profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt z Panią Anetą, pozwalał na uwzględnienie wszystkich uwag zgłaszanych przed zakupem projektu. Uwzględniając jeszcze najniższą cenę dostępną w internecie, stwierdzam ze Firma DOMO jest w pełni zasługująca na zaufanie i godną polecenia.

Andrzej Harasim


 

Zakup projektu na portalu www.domo.com.pl był bardzo udany. Rewelacyjny kontakt telefoniczny z bardzo miłą panią. Bardzo szybko zrealizowane zamówienie, a do tego jeszcze dodatkowy bon na zakupy. Jednym słowem rewelacja. Polecam wszystkim niezdecydowanym. Warto.

Maciej Jemioła


 

Z przekonaniem polecam biuro projektów Domo innym inwestorom. Biuro to jest profesjonalne i wiarygodne. Doradztwo przy doborze projektu i zakupie odbyło się z dużym zaangażowaniem w sposób profesjonalny. Informacje na temat projektu były kompleksowe, a rozmowa przebiegała w miłej atmosferze. Otrzymana dokumentacja odznacza się wysoką jakością i profesjonalizmem. Wszystkie dokumenty przygotowane są starannie i z odpowiednią dokładnością.

Justyna Jarmoszko


 

Chciałbym podziękować osobiście p.Anecie reprezentującą W/Firmę za profesjonalizm i życzliwe podejście przy wyborze i zakup u Państwa, gotowego projektu domu jednorodzinnego.

Z poważaniem,
Jacek Ambroży


 

Kto chciałby rozpocząć budowę domu wie, że znalezienie właściwego projektu nie jest sprawą prostą. Kontaktując się z firmą DOMO spotkałem się z profesjonalnym podejściem do klienta, fachowym doradztwem, rzetelnością, miłą i szybką obsługą. Takie traktowanie klienta pomogło mi w podjęciu decyzji jaki projekt wybrać. Sądzę, że wszyscy klienci, korzystający z usług firmy DOMO, będą tak samo zadowoleni jak ja.

Pozdrawiam,
Wiesław Zawadzki


 

Niniejszym chciałbym potwierdzić wysoką jakość usług oferowanych przez serwis www.domo.com.pl w zakresie sprzedaży projektów domów. Dobry kontakt z klientem, szybka realizacja zamówionego projektu to atuty, które stawiają usługi tej firmy na najwyższym poziomie.

Również serwis tejże firmy zasługuje na pochwałę, ze względu na dużą przejrzystość, dobrą galerią zdjęć jak również obszerną treść na temat poszczególnych projektów. Myślę że drugi raz zdecydowałbym się na zakup projektu w tejże właśnie firmie.

Polecam,
Mariusz Gaszczyński


 

Wiedza i doświadczenie osób pracujących w firmie Inwest It Sp. z o.o. (serwis www.domo.com.pl) jest imponująca. Na każdym etapie służą pomocą oraz informują o przebiegu zamówienia.
Pierwszy raz miałem z tą firmą styczność i mam wrażenie że do każdego klienta podchodzą indywidualnie, bo każdy zadowolony klient to kolejny klient.

Pozdrawiam,
Rafał Piłatowski


 

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z domo.com.pl. Wybrałem tą firmę spośród kilku, z którymi nawiązaliśmy kontakt. domo.com.pl. okazała się firmą bardzo profesjonalną i skierowaną na klienta. Rzetelna i profesjonalna obsługa. Bardzo dobry kontakt i relacje z klientem - także na dużą odległość. Gorąco polecam!!

Tomasz Maciąg


 

Korzystając ze strony domo.com.pl zakupiłem projekt domu Kendra 2M. Z przyjemnością mogę polecić zakup projektu w tej firmie, gdyż wykazali się bardzo dobrym kontaktem, fachowo i rzetelnie odpowiedzieli mi na wszystkie pytania związane z adaptacją projektu. Szybka, darmowa wysyłka, oraz duże bonusy dodawane wraz z zakupionym projektem zadecydowały o wyborze tej strony internetowej.

Łukasz Hydzik


 

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować domo.com.pl szczególnie Pani Anecie za miłe i profesjonalne podejście do klienta. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko i sprawnie. Do tego otrzymaliśmy bon o wartości 150zł. Jesteśmy bardzo zadowoleni i gorąco polecamy współpracę z firmą domo.com.pl

Dziekujemy i Pozdrawiamy
Monika i Adam Oryl