Jak zamówić projekt?

16 Aug 2019

Poniżej, w kilku prostych krokach, pragniemy przedstawić jak w szybki i łatwy sposób za pośrednictwem naszej strony internetowej domo.com.pl złożyć zamówienie na wybrany przez Ciebie projekt.

 

1. Znajdź interesujący Cię projekt i kliknij ZAMAWIAM.

 

2. W formularzu zamówienia wybierz wersję projektu jaką powinniśmy Ci dostarczyć (wersja katalogowa czy odbicie lustrzane - obie w tej samej cenie).

 

3. Do każdego projektu zakupionego w naszym serwisie dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian. Możesz wybrać spośród opracowanej przez nas listy zmian, o które Inwestorzy pytają najczęściej. Jeżeli zmiany, którą chcesz wprowadzić nie ma na tej liście zaznacz "inne" i w wolnym polu wpisz interesujący Cię zakres zmian.

 

4. Wpisz dane adresowe, na które prześlemy zamówienie. Jeśli posiadasz konto w naszym serwisie zaloguj się - będziesz miał szybki podgląd statusu zamówienia.

Na Twoją prośbę możemy wystawić fakturę VAT na osobę fizyczną lub firmę - w takim przypadku w wolne pole na końcu formularza zamówienia wpisz dane do faktury. W polu tym wpisz również ewentualne ustalenia, które poczyniłeś w trakcie rozmowy z naszym konsultantem.

 

5. Wybierz metodę wysyłki. Każde zamówienie staramy się zrealizować w terminie 3-5 dni roboczych. Paczki są ubezpieczone i wysyłane kurierem, który ma obowiązek dostarczyć je maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych. Możesz wybrać:

- odbiór osobisty projektu w siedzibie naszej firmy w Warszawie (po uprzednim umówieniu terminu),

- płatność przelewem na nasze konto (dane do przelewu znajdziesz w mailu podsumowującym zamówienie) - w takim przypadku koszt wysyłki pokrywamy my, czyli jest ona dla Ciebie całkowicie BEZPŁATNA,

- płatność gotówką u kuriera przy odbiorze paczki - do kosztów projektu doliczamy 25 zł za wysyłkę.

 

6. Zaakceptuj nasz regulamin i zatwierdź złożenie zamówienia. Na adres e-mail otrzymasz potwierdzenie z wszystkimi danymi wpisanymi przez Ciebie w trakcie wypełniania formularza (jeżeli wybrałeś przedpłatę na nasze konto bankowe prosimy o wykonanie przelewu).

 

Będziemy na bieżąco kontaktować się z Tobą informując o statusie transakcji. W dniu wysyłki projektu wyślemy SMSa z potwierdzeniem nadania paczki oraz ewentualną kwotą pobrania, abyś mógł przygotować się na wizytę kuriera.

 

Zamówienie możesz złożyć również telefonicznie pod numerami tel: 530-234-262, (22) 299 11 06. W takim przypadku potwierdzenie również otrzymasz drogą elektroniczną.

 

Jeżeli po otrzymaniu od nas paczki z projektem będziesz zadowolony z naszych usług - serdecznie prosimy o wystawienie nam rekomendacji, którą opublikujemy w naszym serwisie.

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów i rozpocznij z nami realizację marzeń o własnym domu

 

U nas masz możliwość wyboru jednej z kilku form płatności za projekt:

 • gotówka  
 • przelew na konto
 • płatność u kuriera przy odbiorze paczki
   

Natomiast dostawa odbywa się poprzez:

 • odbiór osobisty 
 • przesyłkę kurierską
 • W przypadku wyboru płatności przelewem z góry na nasze konto bankowe koszty przesyłki pokrywamy my, czyli przesyłka jest dla Ciebie całkowicie BEZPŁATNA,
 • Przy płatności za pobraniem u kuriera do ceny projektu doliczamy 25 zł. Numer konta oraz dane do dokonania przelewu znajdziesz w potwierdzeniu złożenia zamówienia na swojej poczcie mailowej, podajemy je również poniżej:
   

DANE DO PRZELEWU

 

Dokładamy wszelkich starań, by czas realizacji zamówienia i jego wysyłki był jak najkrótszy. Zdecydowana większość naszych projektów jest wysyłana w terminie 3-5 dni roboczych.

O każdym etapie realizacji zamówienia będziesz informowany na bieżąco  mailowo lub telefonicznie przez naszego konsultanta.

 

Projekty wysyłane są przesyłką ubezpieczoną za pośrednictwem firmy kurierskiej (Patron Service/DHL), która dostarcza je pod wskazany adres zazwyczaj w terminie 1-2 dni roboczych od momentu nadania przez nas paczki.

 

Odbioru osobistego możesz dokonać po uprzednim umówieniu terminu w siedzibie naszej firmy:

Dream House

Radzymińska 230

03-674 Warszawa

 

Przy okazji będziesz miał możliwość rozmowy z naszymi fachowcami z zakresu architektury i budownictwa, którzy odpowiedzą na Twoje pytania oraz przedstawią ofertę pełnej obsługi inwestycji, w tym adaptacji projektu. usług formalno- prawnych oraz budowy.

 

Zobacz także...

Zanim kupisz projekt

Dla każdej działki możliwe jest uzyskanie informacji o tym, co można na niej wybudować. Źródłem tych informacji jest właściwy urząd gminy, na terenie której..

Co zawiera dokumentacja?

Zamówiony u nas projekt gotowy dostarczany jest w czterech identycznych egzemplarzach, opracowanych zgodnie z aktualnymi polskimi normami, prawem budowlanym..

Dostawa i płatnosci

U nas masz możliwość wyboru jednej z kilku form płatności za projekt: gotówka, przelew na konto, płatność u kuriera przy odbiorze paczki. Natomiast dostawa..

Poradnik Inwestora

Szczegółowe odpowiedzi na konkretne pytania które napotykają inwestorzy podczas realizacji swoich projektów od Prawa Budowlanego po Urządzanie obiektu..