Jak zamówić projekt?

16 Aug 2019

Poniżej, w kilku prostych krokach, pragniemy przedstawić jak w szybki i łatwy sposób za pośrednictwem naszej strony internetowej domo.com.pl złożyć zamówienie na wybrany przez Ciebie projekt.

1. Znajdź interesujący Cię projekt i kliknij ZAMAWIAM.

W formularzu zamówienia wybierz wersję projektu jaką powinniśmy Ci dostarczyć (wersja katalogowa czy odbicie lustrzane - obie w tej samej cenie).
Do każdego projektu zakupionego w naszym serwisie dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian. Możesz wybrać spośród opracowanej przez nas listy zmian, o które Inwestorzy pytają najczęściej. Jeżeli zmiany, którą chcesz wprowadzić nie ma na tej liście zaznacz "inne" i w wolnym polu wpisz interesujący Cię zakres zmian.

2. Wpisz dane adresowe, na które prześlemy zamówienie. Jeśli posiadasz konto w naszym serwisie zaloguj się - będziesz miał szybki podgląd statusu zamówienia.

Na Twoją prośbę możemy wystawić fakturę VAT na osobę fizyczną lub firmę - w takim przypadku w wolne pole na końcu formularza zamówienia wpisz dane do faktury. W polu tym wpisz również ewentualne ustalenia, które poczyniłeś w trakcie rozmowy z naszym konsultantem.
Wybierz metodę wysyłki. Każde zamówienie staramy się zrealizować w terminie 3-5 dni roboczych. Paczki są ubezpieczone i wysyłane kurierem, który ma obowiązek dostarczyć je maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych.

Dostępne metody wysyłki:

  • płatność przelewem na nasze konto (dane do przelewu znajdziesz w mailu podsumowującym zamówienie) - w takim przypadku koszt wysyłki pokrywamy my, czyli jest ona dla Ciebie całkowicie BEZPŁATNA,
  • płatność gotówką u kuriera przy odbiorze paczki - do kosztów projektu doliczamy 32 zł za wysyłkę.
  • odbiór osobisty projektu w siedzibie naszej firmy w Warszawie (po uprzednim umówieniu terminu),

3. Zaakceptuj nasz regulamin i zatwierdź złożenie zamówienia. Na adres e-mail otrzymasz potwierdzenie z wszystkimi danymi wpisanymi przez Ciebie w trakcie wypełniania formularza (jeżeli wybrałeś przedpłatę na nasze konto bankowe prosimy o wykonanie przelewu).

Będziemy na bieżąco kontaktować się z Tobą informując o statusie transakcji. W dniu wysyłki projektu wyślemy SMSa z potwierdzeniem nadania paczki oraz ewentualną kwotą pobrania, abyś mógł przygotować się na wizytę kuriera.

Zamówienie możesz złożyć również telefonicznie pod numerami tel: 530-234-262. W takim przypadku potwierdzenie również otrzymasz drogą elektroniczną.

Jeżeli po otrzymaniu od nas paczki z projektem będziesz zadowolony z naszych usług - serdecznie prosimy o wystawienie nam rekomendacji przy naszej wizytówce Google , którą opublikujemy w naszym serwisie.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów i rozpocznij z nami realizację marzeń o własnym domu

U nas masz możliwość wyboru jednej z kilku form płatności za projekt:

  • gotówka  
  • przelew na konto
  • płatność u kuriera przy odbiorze paczki

Natomiast dostawa odbywa się poprzez:

  • odbiór osobisty 
  • przesyłkę kurierską
     

W przypadku wyboru płatności przelewem z góry na nasze konto bankowe koszty przesyłki pokrywamy my, czyli przesyłka jest dla Ciebie całkowicie BEZPŁATNA,

Przy płatności za pobraniem u kuriera do ceny projektu doliczamy 32 zł. Numer konta oraz dane do dokonania przelewu znajdziesz w potwierdzeniu złożenia zamówienia na swojej poczcie mailowej, podajemy je również poniżej

DANE DO PRZELEWU

Dream House Hubert Waś
32 1140 2004 0000 3802 7646 8310 mBank

Dokładamy wszelkich starań, by czas realizacji zamówienia i jego wysyłki był jak najkrótszy. Zdecydowana większość naszych projektów jest wysyłana w terminie 3-5 dni roboczych.
O każdym etapie realizacji zamówienia będziesz informowany na bieżąco  mailowo lub telefonicznie przez naszego konsultanta.

Projekty wysyłane są przesyłką ubezpieczoną za pośrednictwem firmy kurierskiej (Patron Service/DHL), która dostarcza je pod wskazany adres zazwyczaj w terminie 1-2 dni roboczych od momentu nadania przez nas paczki.

Odbioru osobistego możesz dokonać po uprzednim umówieniu terminu w siedzibie naszej firmy:

Dream House
Radzymińska 230 II piętro
03-674 Warszawa

Przy okazji będziesz miał możliwość rozmowy z naszymi fachowcami z zakresu architektury i budownictwa, którzy odpowiedzą na Twoje pytania oraz przedstawią ofertę pełnej obsługi inwestycji, w tym adaptacji projektu. usług formalno- prawnych oraz budowy.

 

Zobacz także...

Zanim kupisz projekt

Dla każdej działki możliwe jest uzyskanie informacji o tym, co można na niej wybudować. Źródłem tych informacji jest właściwy urząd gminy, na terenie której..

Co zawiera dokumentacja?

Zamówiony u nas projekt gotowy dostarczany jest w czterech identycznych egzemplarzach, opracowanych zgodnie z aktualnymi polskimi normami, prawem budowlanym..

Dostawa i płatnosci

U nas masz możliwość wyboru jednej z kilku form płatności za projekt: gotówka, przelew na konto, płatność u kuriera przy odbiorze paczki. Natomiast dostawa..

Poradnik Inwestora

Szczegółowe odpowiedzi na konkretne pytania które napotykają inwestorzy podczas realizacji swoich projektów od Prawa Budowlanego po Urządzanie obiektu..