Dostawa i płatnosci

16 Aug 2019

U nas masz możliwość wyboru jednej z kilku form płatności za projekt:

  • gotówka
  • przelew na konto
  • płatność u kuriera przy odbiorze paczki

Natomiast dostawa odbywa się poprzez:

  • odbiór osobisty
  • przesyłkę kurierską.
     

W  przypadku wyboru płatności przelewem z góry na nasze konto bankowe koszty przesyłki pokrywamy my, czyli przesyłka jest dla Ciebie całkowicie BEZPŁATNA,

Przy płatności za pobraniem u kuriera do ceny projektu doliczamy 25 zł. Numer konta oraz dane do dokonania przelewu znajdziesz w potwierdzeniu złożenia
amówienia na swojej poczcie mailowej, podajemy je również poniżej:

DANE DO PRZELEWU

Dream House Hubert Waś
32 1140 2004 0000 3802 7646 8310 mBank

Dokładamy wszelkich starań, by czas realizacji zamówienia i jego wysyłki był jak najkrótszy. Zdecydowana większość naszych projektów jest wysyłana w terminie 3-5 dni roboczych. 
O każdym etapie realizacji zamówienia będziesz informowany na bieżąco  mailowo lub telefonicznie przez naszego konsultanta.

Projekty wysyłane są przesyłką ubezpieczoną za pośrednictwem firmy kurierskiej (Patron Service/DHL), która dostarcza je pod wskazany adres zazwyczaj w terminie 1-2 dni roboczych od momentu nadania przez nas paczki.
Odbioru osobistego możesz dokonać po uprzednim umówieniu terminu w siedzibie naszej firmy:

Dream House
Radzymińska 230
03-674 Warszawa

Przy okazji będziesz miał możliwość rozmowy z naszymi fachowcami z zakresu architektury i budownictwa, którzy odpowiedzą na Twoje pytania oraz przedstawią ofertę pełnej obsługi inwestycji, w tym adaptacji projektu. usług formalno- prawnych oraz budowy.

 

Zobacz także...

Zanim kupisz projekt

Dla każdej działki możliwe jest uzyskanie informacji o tym, co można na niej wybudować. Źródłem tych informacji jest właściwy urząd gminy, na terenie której..

Jak zamówić projekt?

Poniżej, w kilku prostych krokach, pragniemy przedstawić jak w szybki i łatwy sposób za pośrednictwem naszej strony internetowej domo.com.pl złożyć zamówienie..

Co zawiera dokumentacja?

Zamówiony u nas projekt gotowy dostarczany jest w czterech identycznych egzemplarzach, opracowanych zgodnie z aktualnymi polskimi normami, prawem budowlanym..

Poradnik Inwestora

Szczegółowe odpowiedzi na konkretne pytania które napotykają inwestorzy podczas realizacji swoich projektów od Prawa Budowlanego po Urządzanie obiektu..