Strona główna / Projekty domów

Projekt domu Noelia

Opis projektu Projekt Noelia

Noelia jest domem przeznaczonym dla 6 osobowej rodziny o bardzo prostej budowie i konstrukcji zaprojektowanym w tradycyjnym stylu i bardzo estetycznej formie budynku. Parterowy budynek z użytkowym poddaszem oraz jednostanowiskowym garażem, niepodpiwniczony doskonale poradzi z wymogami 6 osobowej rodziny. Strefa dzienna wydzielona na parterze to kuchnia (otwarta lub zamknięta - w zależności od naszych potrzeb), jadalnia oraz salon z wyjściem na taras. Dobrze dobrane doświetlenie budynku daje nam możliwość wybudowania tego budynku na każdej działce niezależnie od strony świata na której będzie znajdował się wjazd na działkę. Sferę życia dziennego uzupełnia duża spiżarnia, łazienka, kotłownia z wejściem do garażu i wiatrołap w którym znalazło się miejsce dla szafy wnękowej. W strefie nocnej czyli na poddaszu mamy trzy sypialnie (sypialnia rodziców wyposażona jest w garderobę) łazienkę z pralnio-suszarnią. odpowiednie zachowane proporcje budynku pozwalają na estetyczny wygląd i funkcjonalne życie wewnątrz budynku.

Technologia

Ściany zewnętrzne i wewnętrzne nośne z bloczków Ytong, docieplone. Ścianki wewnętrzne działowe na parterze z bloczków Silka, na poddaszu z płyt GK bądź murowane. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Strop gęstożebrowy Teriva. Wszystkie technologie można zmienić na etapie adaptacji.

Szacunkowy koszt realizacji

  • stanu surowego 211 150 zł

  • stanu deweloperskiego 386 170 zł

Ceny netto, systemem zleconym, stan na II kwartał 2018 r.

U nas możesz wykonać adaptację projektu do działki

Specjalnie dla klientów serwisu DOMO zniżka na adaptację w wysokości 200 zł.

Dowiedz się więcej na temat adaptacji.

Dodatkowo oprócz adapacji projektu zajmujemy się załatwianiem usług formalno-prawnych niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę.
Zapytaj doradcę o szczegóły

Kontakt kom

530-234-262


Biuro jest czynne: Pon-pt: 9:00 - 17:00
Konsultant dyżurny: Pon-pt: 17:00 - 19:00 Sob-niedz: 10:00 - 14:00

projekty@domo.com.pl

dołącz plik
Podaj kod z obrazka
proszę czekać... wysyłanie...

U nas możesz wykonać adaptację projektu do działki. Specjalnie dla klientów serwisu DOMO zniżka na adaptację w wysokości 200 zł. Dodatkowo oprócz adapacji projektu zajmujemy się załatwianiem usług formalno-prawnych niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę. Zapytaj doradcę o szczegóły

Kontakt

(22) 299 11 06Kontakt kom

530-234-262


Biuro jest czynne: Pon-pt: 9:00 - 17:00
Konsultant dyżurny: Pon-pt: 17:00 - 19:00 Sob-niedz: 10:00 - 14:00

projekty@domo.com.pl

Podaj kod z obrazka
proszę czekać... wysyłanie...
Podoba Ci się ten projekt? Pokaż go innym - kliknij "lubię to"!