Strona główna / Projekty domów

Projekt domu Kendra BIS

Opis projektu Projekt Kendra BIS

Kendra BIS to projekt domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym, należący do serii projektów o tej samej nazwie. Funkcjonalny dom, dwuspadowy dach, prosta i tania konstrukcja oraz ciepła kolorystyka w połączeniu z drewnianą okładziną ścian, podkreślają współczesny trend. 

Projekt Kendra BIS, przeznaczony dla 5-6 osobowej rodziny, jest to budynek parterowy z użytkowym poddaszem, nie podpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym. Na parterze znajduje się strefa dzienna z przestronną kuchnią i spiżarnią, słoneczna jadalnia oraz ustawny salon z wyjściem na wygodny taras, narożny. Część wypoczynkowa parteru została zaprojektowana w sposób umożliwiający jej optyczne powiększenie, poprzez otwarcie przestrzeni na hol i schody. W część wypoczynkowej zaprojektowano kominek, który może być dwustronny, innowacyjne rozwiązanie może być wyjątkowym detalem wnętrza domu. Przewidziano również dodatkowy pokój na parterze, który może być przeznaczony na pokój dla babci lub gabinet. Strefa pomocnicza parteru zakłada funkcjonalną komunikację z garażem. Zaprojektowana garderoba przy wejściu do budynku, stanowi łącznik z częścią techniczną i garażową domu. Poddasze domu dostępne z wygodnej klatki schodowej posiada cztery sypialnie i odpowiednio dużą łazienkę, która może być również pokojem kąpielowym. Ciekawym elementem poddasza jest doświetlenie sypialni wysokim przeszkleniem, stanowiącym portfenetr ściany zewnetrznej. Pokój nad garażem można przeznaczyć na rekreację lub pralnię z suszarnią. Dom zaprojektowano jako energooszczędny. Dostępna jest również wersja projektu na mniejszą działkę ( projekt Kendra Mała) oraz wersja z garażem dwustanowiskowym (projekt Kendra 2M).

Technologia

Ściany zewnętrzne i wewnętrzne nośne z betonu komórkowego (24cm), docieplone (15cm). Ścianki wewnętrze działowe na parterze z bloczków, na poddaszu z płyt GK bądź z bloczków. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Strop gęstożebrowy Teriva. Wszystkie technologie można zmienić na etapie adaptacji.

Szacunkowy koszt realizacji

  • Koszt stanu surowego 158 960 zł

  • Koszt wykończenia 110 050 zł

  • Koszt instalacji 36 680 zł

  • Razem koszty: 305 690 zł

Kosztorys szacunkowy
Zapytaj o szczegółowy kosztorys

U nas możesz wykonać adaptację projektu do działki

Specjalnie dla klientów serwisu DOMO zniżka na adaptację w wysokości 200 zł.

Dowiedz się więcej na temat adaptacji.

Jeśli planujesz wprowadzić zmiany w projekcie - skorzystaj z formularza by otrzymać wycenę:

Kontakt

(22) 299 11 06

Pon-pt 10:00 - 18:00
Kontakt kom

530-234-262

Pon-pt: 10:00 - 20:00 So: 11:00 - 16:00

info@domo.com.pl

dołącz plik
Podaj kod z obrazka
proszę czekać... wysyłanie...
Kontakt

(22) 299 11 06

Pon-pt 10:00 - 18:00
Kontakt kom

530-234-262

Pon-pt: 10:00 - 20:00 So: 11:00 - 16:00

info@domo.com.pl

Podaj kod z obrazka
proszę czekać... wysyłanie...
Podoba Ci się ten projekt? Pokaż go innym - kliknij "lubię to"!