Strona główna / Projekty domów

Projekt domu Kendra BIS

Opis projektu Projekt Kendra BIS

Kendra BIS to projekt domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym, należący do serii projektów o tej samej nazwie. Funkcjonalny dom, dwuspadowy dach, prosta i tania konstrukcja oraz ciepła kolorystyka w połączeniu z drewnianą okładziną ścian, podkreślają współczesny trend. 

Projekt Kendra BIS, przeznaczony dla 5-6 osobowej rodziny, jest to budynek parterowy z użytkowym poddaszem, nie podpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym. Na parterze znajduje się strefa dzienna z przestronną kuchnią i spiżarnią, słoneczna jadalnia oraz ustawny salon z wyjściem na wygodny taras, narożny. Część wypoczynkowa parteru została zaprojektowana w sposób umożliwiający jej optyczne powiększenie, poprzez otwarcie przestrzeni na hol i schody. W część wypoczynkowej zaprojektowano kominek, który może być dwustronny, innowacyjne rozwiązanie może być wyjątkowym detalem wnętrza domu. Przewidziano również dodatkowy pokój na parterze, który może być przeznaczony na pokój dla babci lub gabinet. Strefa pomocnicza parteru zakłada funkcjonalną komunikację z garażem. Zaprojektowana garderoba przy wejściu do budynku, stanowi łącznik z częścią techniczną i garażową domu. Poddasze domu dostępne z wygodnej klatki schodowej posiada cztery sypialnie i odpowiednio dużą łazienkę, która może być również pokojem kąpielowym. Ciekawym elementem poddasza jest doświetlenie sypialni wysokim przeszkleniem, stanowiącym portfenetr ściany zewnetrznej. Pokój nad garażem można przeznaczyć na rekreację lub pralnię z suszarnią. Dom zaprojektowano jako energooszczędny. Dostępna jest również wersja projektu na mniejszą działkę ( projekt Kendra Mała) oraz wersja z garażem dwustanowiskowym (projekt Kendra 2M).

Technologia

Ściany zewnętrzne i wewnętrzne nośne z betonu komórkowego (24cm), docieplone (15cm). Ścianki wewnętrze działowe na parterze z bloczków, na poddaszu z płyt GK bądź z bloczków. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Strop gęstożebrowy Teriva. Wszystkie technologie można zmienić na etapie adaptacji.

Szacunkowy koszt realizacji

  • stanu surowego 160 890 zł

  • stanu deweloperskiego 305 690 zł

  • stanu "pod klucz" 418 310 zł

Ceny netto, systemem zleconym, stan na IV kwartał 2015 r.

U nas możesz wykonać adaptację projektu do działki

Specjalnie dla klientów serwisu DOMO zniżka na adaptację w wysokości 200 zł.

Dowiedz się więcej na temat adaptacji.

Dodatkowo oprócz adapacji projektu zajmujemy się załatwianiem usług formalno-prawnych niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę.
Zapytaj doradcę o szczegóły

Kontakt kom

530-234-262


Biuro jest czynne: Pon-pt: 9:00 - 17:00
Konsultant dyżurny: Pon-pt: 17:00 - 19:00 Sob-niedz: 10:00 - 14:00

t.lewandowicz@domo.com.pl

dołącz plik
Podaj kod z obrazka
proszę czekać... wysyłanie...

U nas możesz wykonać adaptację projektu do działki. Specjalnie dla klientów serwisu DOMO zniżka na adaptację w wysokości 200 zł. Dodatkowo oprócz adapacji projektu zajmujemy się załatwianiem usług formalno-prawnych niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę. Zapytaj doradcę o szczegóły

Kontakt

(22) 299 11 06Kontakt kom

530-234-262


Biuro jest czynne: Pon-pt: 9:00 - 17:00
Konsultant dyżurny: Pon-pt: 17:00 - 19:00 Sob-niedz: 10:00 - 14:00

t.lewandowicz@domo.com.pl

Podaj kod z obrazka
proszę czekać... wysyłanie...
Podoba Ci się ten projekt? Pokaż go innym - kliknij "lubię to"!