Strona główna / Projekty domów

Projekt domu Kendra

Opis projektu Projekt Kendra

Kendra projekt domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym. Funkcjonalny dom, prosta i tania konstrukcja oraz ciekawa nowoczesna stylizacja. Drewniane okładziny ścian, szklane balustrady oraz stonowana kolorystyka podkreślają nowoczesny styl domu.

Projekt Kendra, przeznaczony dla 5-6 osobowej rodziny, to budynek parterowy z użytkowym poddaszem, nie podpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym. Na parterze znajduje się strefa dzienna z przestronną kuchnią i spiżarnią, słoneczna jadalnia oraz ustawny salon z wyjściem na wygodny taras-narożny. Część wypoczynkowa parteru została zaprojektowana w sposób umożliwiający jej optyczne powiększenie, poprzez otwarcie przestrzeni na hol i schody. Przewidziano również dodatkowy pokój na parterze, który może być przeznaczony na pokój dla babci lub gabinet. Strefa pomocnicza parteru zakłada funkcjonalną komunikację z garażem. Zaprojektowana garderoba przy wejściu do budynku, stanowi łącznik z częścią techniczną i garażową domu.
Poddasze domu dostępne z wygodnej klatki schodowej posiada cztery sypialnie i odpowiednio dużą łazienkę, która może być również pokojem kąpielowym. Pokój nad garażem można również przeznaczyć na rekreację lub pralnię z suszarnią.
Dom zaprojektowano jako energooszczędny. Dostępna jest również wersja projektu na mniejszą działkę ( projekt Kendra Mała) oraz wersja z garażem dwustanowiskowym (projekt Kendra 2M).

Technologia

Ściany zewnętrzne i wewnętrzne nośne z betonu komórkowego (24cm), docieplone (15cm). Ścianki wewnętrze działowe na parterze z bloczków, na poddaszu z płyt GK bądź z bloczków. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Strop gęstożebrowy Teriva. Wszystkie technologie można zmienić na etapie adaptacji.

Szacunkowy koszt realizacji

  • stanu surowego 163 530 zł

  • stanu deweloperskiego 310 710 zł

  • stanu "pod klucz" 425 180 zł

Ceny netto, systemem zleconym, stan na II kwartał 2018 r.

U nas możesz wykonać adaptację projektu do działki

Specjalnie dla klientów serwisu DOMO zniżka na adaptację w wysokości 200 zł.

Dowiedz się więcej na temat adaptacji.

Dodatkowo oprócz adapacji projektu zajmujemy się załatwianiem usług formalno-prawnych niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę.
Zapytaj doradcę o szczegóły

Kontakt kom

530-234-262


Biuro jest czynne: Pon-pt: 9:00 - 17:00
Konsultant dyżurny: Pon-pt: 17:00 - 19:00 Sob-niedz: 10:00 - 14:00

t.lewandowicz@domo.com.pl

dołącz plik
Podaj kod z obrazka
proszę czekać... wysyłanie...

U nas możesz wykonać adaptację projektu do działki. Specjalnie dla klientów serwisu DOMO zniżka na adaptację w wysokości 200 zł. Dodatkowo oprócz adapacji projektu zajmujemy się załatwianiem usług formalno-prawnych niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę. Zapytaj doradcę o szczegóły

Kontakt

(22) 299 11 06Kontakt kom

530-234-262


Biuro jest czynne: Pon-pt: 9:00 - 17:00
Konsultant dyżurny: Pon-pt: 17:00 - 19:00 Sob-niedz: 10:00 - 14:00

t.lewandowicz@domo.com.pl

Podaj kod z obrazka
proszę czekać... wysyłanie...
Podoba Ci się ten projekt? Pokaż go innym - kliknij "lubię to"!