Strona główna / Projekty domów

Projekt domu Home 01

Opis projektu Projekt Home 01

Fantastyczny, nowoczesny projekt domu o modernistycznym charakterze z imponującym przeszkleniem antresoli. Prosta kubiczna forma zróżnicowana kolorystycznie i fakturowo skrywa interesujące rozwiązania funkcjonalne. Czytelna funkcja domu, nieskomplikowana konstrukcja w połączeniu z przestronnym wnętrzem to ogromna zaleta tego projektu. Wygodny parter doskonale rozdziela strefy życia, przy zachowaniu ich wzajemnych powiązań. Zintegrowany z domem garaż został oddzielony wygodnym pomieszczeniem gospodarczym, w którym przewidziano miejsce na ubrania. Hol domu to ogromna szafa wnękowa z dostępem do dużej spiżarki i funkcjonalnej kuchni. Pozostała część domu otwiera się na strefę wypoczynkową. Słoneczny salon z jadalnią z wyjściem na taras posiada również wydzieloną część gabinetową. We wnętrzu salonu zaprojektowano lekkie schody ażurowe, konstrukcyjny element dekoracyjny, zapewni komunikację z piętrem domu. Na piętrze domu zaprojektowano trzy praktyczne sypialnie dla dzieci z ogólnodostępną łazienką. Efektownym rozwiązaniem w jednej z nich są zastosowane okna dachowe ze ścianką kolankową, które tworzą ciekawy klimat wnętrza. Cześć przeznaczona dla rodziców posiada dużą sypialnię z pokojem kąpielowym i garderobą. Piętro domu to również strefa antresoli, którą można przeznaczyć na miejsce do lektury dobrej książki. Konstrukcja domu została zaprojektowana tak, aby zredukować koszty budowy. Prosta konstrukcja domu, strop monolityczny, więźba drewniana tradycyjna. Optymalnie zaprojektowana zwarta bryła budynku, dach bez okapów, to charakterystyczne elementy domu energooszczędnego. Wnętrze domu z zapierającym przeszkleniem od dachu do podłogi zachwyci każdego malkontenta. Charakter budynku idealnie wpisze się w dowolne otoczenie, widok z „okna” na góry, morze, łąkę czy las- bezcenne.

Technologia

Ściany zewnętrzne i wewnętrzne nośne z bloczków gazobetonowych, docieplone. Ścianki wewnętrze działowe na parterze z bloczków gazobetonowych, na poddaszu z bloczków gazobetonowych lub płyt GK. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Strop żelbetowy. Zastosowane rozwiąznia materiałowe, można zmienić na etapie adaptacji.

Szacunkowy koszt realizacji

  • stanu surowego 320 730 zł

  • stanu deweloperskiego 586 570 zł

Ceny netto, systemem zleconym, stan na II kwartał 2018 r.

U nas możesz wykonać adaptację projektu do działki

Specjalnie dla klientów serwisu DOMO zniżka na adaptację w wysokości 200 zł.

Dowiedz się więcej na temat adaptacji.

Dodatkowo oprócz adapacji projektu zajmujemy się załatwianiem usług formalno-prawnych niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę.
Zapytaj doradcę o szczegóły

Kontakt kom

530-234-262


Biuro jest czynne: Pon-pt: 9:00 - 17:00
Konsultant dyżurny: Pon-pt: 17:00 - 19:00 Sob-niedz: 10:00 - 14:00

projekty@domo.com.pl

dołącz plik
Podaj kod z obrazka
proszę czekać... wysyłanie...

U nas możesz wykonać adaptację projektu do działki. Specjalnie dla klientów serwisu DOMO zniżka na adaptację w wysokości 200 zł. Dodatkowo oprócz adapacji projektu zajmujemy się załatwianiem usług formalno-prawnych niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę. Zapytaj doradcę o szczegóły

Kontakt

(22) 299 11 06Kontakt kom

530-234-262


Biuro jest czynne: Pon-pt: 9:00 - 17:00
Konsultant dyżurny: Pon-pt: 17:00 - 19:00 Sob-niedz: 10:00 - 14:00

projekty@domo.com.pl

Podaj kod z obrazka
proszę czekać... wysyłanie...
Podoba Ci się ten projekt? Pokaż go innym - kliknij "lubię to"!