Strona główna / Projekty domów

Projekt domu Domo 10 C

Opis projektu Projekt Domo 10 C

Mały lecz pojemny dom, oparty na planie prostokąta zwieńczony jest prostym dachem dwuspadowym. Tradycyjne bryła urozmaicona jest ciekawym ciekawie użytym drewnem elewacujnym oraz dużymi nowoczesnymi przeszkleniami. Poprzez sień dostajemy się do obszernego holu otwartego prowadzącego do strefy dziennej i nocnej domu. Na lewo znajduje się salon połączony z jadalnią i kuchnią. Strefa ta otwiera się na ogród. Na prawo hall prowadzi nas so strefy intymnej w której znajdują się trzy wygodne sypialnie oraz łazienka. Z hallu mamy także dostęp do strefy gospodarczej z pomieczeniem technicznym oraz WC. Wszystkie pokoje mieszkalne posiadają wyjścia do ogrodu. Ten dom będzie stanowił wygodną i bezpieczną przystań dla całej rodziny, gdzie każdy będzie mógł znaleźć swoje miejsce oraz kontakt z otoczeniem. Zwarta bryła umożliwi zaś lokalizację tego domu na posesji o niedużych wymiarach oraz oszczędność na eksploatacji domu.

Technologia

Sciany: trójwarstwowe - pustak ceramiczny + styropian + drewno elewacyjne dwuwarstwowe - pustak ceramiczny + styropian Dach: blacha / pokrycia bitumiczne / dachówka ceramiczna lub cementowa.

Szacunkowy koszt realizacji

  • stanu surowego 127 980 zł

  • stanu deweloperskiego 219 280 zł

Ceny netto, systemem zleconym, stan na II kwartał 2018 r.

U nas możesz wykonać adaptację projektu do działki

Specjalnie dla klientów serwisu DOMO zniżka na adaptację w wysokości 200 zł.

Dowiedz się więcej na temat adaptacji.

Dodatkowo oprócz adapacji projektu zajmujemy się załatwianiem usług formalno-prawnych niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę.
Zapytaj doradcę o szczegóły

Kontakt kom

530-234-262


Biuro jest czynne: Pon-pt: 9:00 - 17:00
Konsultant dyżurny: Pon-pt: 17:00 - 19:00 Sob-niedz: 10:00 - 14:00

projekty@domo.com.pl

dołącz plik
Podaj kod z obrazka
proszę czekać... wysyłanie...

U nas możesz wykonać adaptację projektu do działki. Specjalnie dla klientów serwisu DOMO zniżka na adaptację w wysokości 200 zł. Dodatkowo oprócz adapacji projektu zajmujemy się załatwianiem usług formalno-prawnych niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę. Zapytaj doradcę o szczegóły

Kontakt

(22) 299 11 06Kontakt kom

530-234-262


Biuro jest czynne: Pon-pt: 9:00 - 17:00
Konsultant dyżurny: Pon-pt: 17:00 - 19:00 Sob-niedz: 10:00 - 14:00

projekty@domo.com.pl

Podaj kod z obrazka
proszę czekać... wysyłanie...
Podoba Ci się ten projekt? Pokaż go innym - kliknij "lubię to"!