Strona główna / Projekty domów

Projekt domu Altea 2M

Opis projektu Projekt Altea 2M

Altea 2M to budynek parterowy z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym, dla cztero-pięcioosobowej rodziny, z grupy projektów Altea. Prosta bryła domu, przekryta dachem dwuspadowym z urokliwym balkonem od frontu. Fragmenty elewacji wykończone ceramicznie stanowią o charakterze budynku. Delikatna kolorystka ścian i dachu wpisze się w każde otoczenie. 

Dobrze zaprojektowany parter domu, z otwartą przestrzenią w części wypoczynkowej stanowi wizualne powiększenie mieszkania. Parter podzielono na dwie strefy dzienną i pomocniczą. W części dziennej znajduje się, zamykana kuchnia z wygodną małą spiżarką. Jadalnia z salonem, w przestrzeni, której zaprojektowano wolnostojący kominek, w zależności od aranżacji może stanowić indywidualny detal wnętrza. Jest również dodatkowy pokój z przeznaczeniem do pracy lub dla gości. Bezpośrednio z pokojem graniczy, mała łazienka z prysznicem. W część pomocniczej znajduje się sień z miejscem na dużą szafę ubraniową, pomieszczenie gospodarcze z wejściem do garażu.
Na poddaszu znalazły się trzy optymalne sypialnie, każda doświetlona oknem balkonowym oraz łazienka z miejscem na dużą wannę. Z poziomu poddasza dostępna jest także przestrzeń nad garażem przeznaczona na strych. Po doprojektowaniu okien można tę powierzchnię zaadaptować na kolejny pokój lub dowolne pomieszczenie. Dom zaprojektowano, jako energooszczędny.
Zobacz również projekt Altea

Technologia

Ściany zewnętrzne i wewnętrzne nośne z bloczków Ytong, docieplone. Ścianki wewnętrze działowe na parterze z bloczków, na poddaszu z płyt GK bądź murowane. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Strop gęstożebrowy Teriva. Wszystkie technologie można zmienić na etapie adaptacji.

Szacunkowy koszt realizacji

  • stanu surowego 210 410 zł

  • stanu deweloperskiego 384 810 zł

Ceny netto, systemem zleconym, stan na II kwartał 2018 r.

U nas możesz wykonać adaptację projektu do działki

Specjalnie dla klientów serwisu DOMO zniżka na adaptację w wysokości 200 zł.

Dowiedz się więcej na temat adaptacji.

Dodatkowo oprócz adapacji projektu zajmujemy się załatwianiem usług formalno-prawnych niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę.
Zapytaj doradcę o szczegóły

Kontakt kom

530-234-262


Biuro jest czynne: Pon-pt: 9:00 - 17:00
Konsultant dyżurny: Pon-pt: 17:00 - 19:00 Sob-niedz: 10:00 - 14:00

projekty@domo.com.pl

dołącz plik
Podaj kod z obrazka
proszę czekać... wysyłanie...

U nas możesz wykonać adaptację projektu do działki. Specjalnie dla klientów serwisu DOMO zniżka na adaptację w wysokości 200 zł. Dodatkowo oprócz adapacji projektu zajmujemy się załatwianiem usług formalno-prawnych niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę. Zapytaj doradcę o szczegóły

Kontakt

(22) 299 11 06Kontakt kom

530-234-262


Biuro jest czynne: Pon-pt: 9:00 - 17:00
Konsultant dyżurny: Pon-pt: 17:00 - 19:00 Sob-niedz: 10:00 - 14:00

projekty@domo.com.pl

Podaj kod z obrazka
proszę czekać... wysyłanie...
Podoba Ci się ten projekt? Pokaż go innym - kliknij "lubię to"!